Příběh DURO-DESIGN

Na počátku všeho stála jednoduše touha vyrábět vlastní nábytek. Časem jsme se dostali na úroveň, kdy nám samotná kvalitní výroba nestačila a chtěli jsme nabídnout vám i sami sobě něco víc.

Tou přidanou hodnotou je rovnováha. Přemýšlíme nejen nad propracovaným designem a čistým detailem, ale i nad tím, aby výrobek byl zároveň plně funkční. Pokud tyhle dva důležité atributy tvoří harmonii, vznikne produkt, který se stane skutečně nedílnou součástí vašeho interiéru.

Od emoci k funkci

Za vznikem každého návrhu stojí emoce, zážitek, který chceme do produktu vdechnout a který vy očekáváte u práce na míru. Ve výrobě propojujeme tradiční řemeslnou práci s moderními technologiemi a postupy. Díky tomu se nebojíme vyzkoušet nové věci a práce na míru je proto pro nás vždy osobní výzvou.

Věříme v tradiční kvalitní materiál. Vlastnosti dřeva a kovu – nadčasovost, přizpůsobitelnost a funkčnost nás fascinují. Ale nejen kvalitní materiál posouvá naši práci k vysněnému cíli. Za každým produktem totiž stojí tým designerů a architektů, který vám pomůže udělat to nejlepší rozhodnutí pro jakýkoli prostor.

Mimo designový nábytek a interiérové prvky zpracováváme kov a dřevo i pro velké projekty.