O nás

ČESKÝ DESIGNOVÝ NÁBYTEK DURO

V DURO DESIGN navrhujeme a vyrábíme minimalistický a přesto maximálně funkční nábytek z kvalitních a stálých materiálů – kovu a dřeva. Spojením tradiční řemeslné výroby a moderních technologií dokážeme pro váš interiér vytvořit perfektní nadčasové kousky, které oceníte i po dlouhých letech.

PŘÍBĚH ZNAČKY DURO DESIGN

“Na počátku všeho stála jednoduše touha vyrábět vlastní nábytek. Takový, který se bude lišit od masové produkce a nenajdete ho jen tak někde. Naše dílna má stále charakter rodinného podniku a ze všeho nejraději se pouštíme do výzev a speciálních prací na míru.”

ZBYNĚK MIDRLA

“Před 15 lety jsem začínal v kovodílně svého táty. Tam pomalu vznikala myšlenka proměnit vztah k umění a estetice ve výrobu vlastního designového nábytku. Baví mě přemýšlet nejen nad produktem samotným, ale i nad celým konceptem tvorby interiérů – právě v tomto faktu vidím přesah a sílu značky DURO.”

VENDULA MIDRLOVÁ

Vždy jsem měla blízko k umění a zajímalo mě tenhle svět poznat i z jiného pohledu. Proto jsem se našla v oboru management v kultuře, který umění spojuje s obchodem a marketingem. K designu jsem se dostala blíž až v DURO, kde mě můžete potkávat osobně nebo online na webu a sítích, kde vám ráda odpovím na otázky.

DŘEVO, KOV A EMOCE

Věříme v tradiční kvalitní materiál. Vlastnosti dřeva a kovu – nadčasovost, přizpůsobitelnost a funkčnost nás fascinují. Ale nejen kvalitní materiál posouvá naši práci dál. Za každým produktem stojí prvotní myšlenka – emoce, kterou chceme do každého předmětu vdechnout a samozřejmě skvělý tým designérů a architektů, se kterými úzce spolupracujeme.