Obchodní podmínky

Informace o zboží

Uváděné ceny a informace jsou závazné s výjimkou zjevné chyby. Ceny jsou včetně DPH a dalších poplatků kromě nákladů na doručení zboží.

Vrácení zboží

Zakoupené produkty můžete vrátit do 14 dnů od doručení objednávky. Pokud je vrácené zboží nepoškozené, čisté a kompletní, příslušnou částku vám vzápětí odešleme zpět.

Záruka

Na produkty poskytujeme záruku 24 měsíců. Záruka se vztahuje na vady, které mají svůj původ ve výrobě, v použitém materiálu, jeho způsobu zpracování nebo námi provedené montáži nebo instalaci. Jestliže výrobek poškodil nebo upravil kupující, záruku není možné uznat.

Zrušení objednávky

V případě, že se rozhodnete stornovat vaši objednávku, kontaktuje nás. Objednávku můžete zrušit pouze v případě, že ještě nebyla odeslána. Pokud již byla expedována, máme jako prodejce nárok na uhrazení nákladů spojených s dopravou zboží.

Ochrana osobních údajů

Souhlasíte s tím, aby poskytnuté osobní údaje byly zpracovávány a uchovávány v souladu se zákonem o ochraně osobních údajů č. 101/2000 Sb. za účelem plnění předmětu smlouvy.

Termín doručení

Jakmile obdržíme platbu, zašleme vám e-mail s potvrzením a termínem, kdy bude zboží doručeno. Pokud máme zboží skladem, obdržíte ho v průběhu 3–6 pracovních dní. V opačném případě je termín uveden u daného produktu. Doporučujeme zkontrolovat zboží co nedříve po převzetí.